Заходи

Акція "Я люблю Херсон"

 Бережіть природу! З таким закликом дуже часто звертаються до школярів вчителя, його можна зустріти на сторінках багатьох підручників. Але що можуть зробити для захисту природи звичайні школярі, адже вони ще діти? Однак ці діти з часом виростуть, будуть працювати на підприємствах, створювати свої компанії і виробництва. В їхній свідомості зі шкільних років буде закладена відповідальність за дбайливе ставлення до навколишнього середовища. І вони обов’язково будуть берегти природу!Шкільний КВН 2016

9 квітня відбулися знову змагання КВН, але вже між вчителями та учнями 9-А класу "Веселі Таргани". "Таргани" не змогли одолати вчительску винахідливість та веселість. Перемогу отримала команда вчителів!
     

Шкільний КВН 2015 

   4 грудня відбулися змагання КВН між командами учнів 9 класу «Веселі таргани», 10 класу «SOS» та 11 класу «На своїй хвилі». Команди змагалися у трьох конкурсах: візитівка, біатлон, музичний конкурс. Після останнього конкурсу команди «Веселі таргани» та «На своїй хвилі» набрали однакову кількість балів, було вирішено провести розминку, в якій кмітливішими були учні 9А класу. Представники шкільного парламенту висловили сподівання на продовження і в подальшому традиції проведення свята гумору та кмітливості серед учнів.

    

    

   

  Благодійний марафон
Традиційно, напередодні Дня Святого Валентина у НВК пройшов благодійний марафон «Від серця до серця». Учнівське самоврядування «Планета 51» разом з батьками організувала роботу 10 підприємств на базі середньої і старшої школи (кафе «Удача», підприємство «Очумілі ручки» та інші).

 

 

  

       

     
                      

      День Шкільного самоврядування

       

       

       

            Шкільне самоврядування піклується про чистоту та красоту шкільного подвір`я

    

     

   Букет замість ялинки

     


Немає коментарів:

Дописати коментар