четвер, 13 жовтня 2016 р.

14 жовнтя - День Захисника України

  За участі учнівського самоврядування ГО "Добродія" та класного керівника 11-го класу Панченко Олени Юріївни пройшов  святковий захід «Успішна людина-сильна країна», який мав на меті формування і розвиток мотивації у молоді, що спрямована на підготовку до захисту держави і служби у збройних силах України, виховання молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості. Також велика увага під час розмови приділялася ролі знань, які дають можливість професійно зростати, бути успішною людиною, створювати позитивний імідж України у світі, тим самим стояти на захисті держави не тільки зі зброєю в руках, а й у плані економічному, гуманітарному, інформаційному.
Зустріч старшокласників та громадських діячів і військових була пронизана ідеями патріотизму, відданості  своєму  народові, особистої відповідальності за долю країни, захист її честі і слави.

  Лунали вірші ті пісні про любов до рідної землі у виконанні учнів школи. Також діти задавали гостям хвилюючи їх питання про вибір професії, про здобуття декількох вищих освіт, про спортивні уподобання , про життєвий вибір військових щодо захисту кордонів і безпеки України. Хочеться сподіватися, що молоде покоління замислиться над важливими життєвими питаннями щодо вирішального вибору професії і відчує потребу зробити щось корисне для своєї країни, стане тією опорою, якої так потребує держава, адже є гарний, гідний наслідування приклад дорослих, що поєднали своє життя з долею України.Немає коментарів:

Дописати коментар