понеділок, 22 січня 2018 р.


Людської пам’яті свіча хай запалає,
Коли життя знов набирає силу.
В ім’я народу хай вона палає
За муки, за життя і за могили
Хай вдячна пам’ять наша звеличає.
День Соборності пам’ятає…


  22 січня у конференц-залі НВК№51  для 8-х та 9-х класів проходив
відкритий захід до Дня Соборності України, проводили  вчитель історії та правознавства  Білянська Ю.М. та педагог-організатор Стрелецька І.А. , з метою виховання в підростаючому поколінні глибокої поваги та любові  до Батьківщини, національної свідомості , людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних  надбань українського народу.
День Соборності проходив 93 роки тому 22 січня 1918 року у приміщенні Центральної Ради у Києві було підписано Четвертий універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою.

Символом єднання в День соборності став живий ланцюг, який в 1990-му році утворили українці від Києва до Львова. Вже кілька років поспіль громадськість столиці підтримує цю традицію, виходячи 22 січня на міст Патона, аби живим ланцюгом з’єднати лівий та правий береги Дніпра. 

Немає коментарів:

Дописати коментар