пʼятниця, 13 вересня 2019 р.

Бути здоровим - значить бути  щасливим!

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження.

Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові діти здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Діти, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кажен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.Отже, щб не втратити спритність активного життя учнів, щорічно у НВК№51 в середині вересня проходять дні здоров'я та відпочинку. Це вже увійшло в традицію школи.
13 вересня в заміському комплексі "Чумацька криниця" активно відпочивала початкова школа (1-4 класи). Квести, змагння, флешмоби все було організовано для дітей на вищому рівні.
Всім школярам дуже сподобалось, в захваті були і батьки дітей, які відпочивали разом з ними.
Бажаємо всім міцного здоров’я, благополуччя та наснаги на увесь навчальний рік та життя.


Немає коментарів:

Дописати коментар